Online Mağaza
TR / EN

HAKKIMIZDA

Midas Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş. 1983 yılından bugüne Nuruosmaniye’de altın zincir, altın fantezi ve gümüş ürünlerinden oluşan 3 ayrı showroomu ile takı sektöründe toptancı olarak faaliyet göstermektedir. 35 yıllık tecrübe, deneyim ve müşteri memnuniyeti ile sektörün duayen firması Midas Zincir Fabrikası’nın izinden gitmektedir.

Midas Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş. sektörün dünyaca bilinen zincir fabrikası Midas’ın altın ve gümüş zincir ürünlerini satan ana bayisidir. Zincir ürünlerin yanı sıra sektörde altın ve gümüş fantezi ürünleri ile de faaliyet göstermektedir. 25 kişilik kadrosu ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımaya ve her zaman müşteri odaklı çalışmaya özen göstermektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve deneyim; alanında her zaman yenilikçi olmayı, sektöre yön vermeyi ve müşteri memnuniyetini beraberinde getirmiştir.

Bugün ise, yenilenen web sitesi ile değerli müşterilerine altın ve gümüş ürünlerini B2B platformunda sunmanın gururunu yaşamaktadır. Müşteri odaklılığının getirdiği yenilik arayışı ise kullanıcı dostu ve anında müşteri isteklerini karşılayabilecek bir B2B platformu geliştirmemize olanak sağlamıştır.

Yenilenen platformumuz ile günümüz rekabet ortamında başarılı olmak, değişen iş koşullarını tahmin edebilmek ve bunlara hızlı yanıt verebilmek için sürekli yeni stratejiler geliştirmekteyiz. Amacımız; bulunduğumuz sektörde güçlü ve gelişen bir yönetim anlayışı ile daima en iyi olmayı hedefleyerek müşterilerimize kaliteli, hızlı ve konforlu hizmet almaları adına B2B platformumuz yenilenmiş yüzüyle hizmet vermektir.

B2B platformumuz ile 7/24 ürünlerimizi inceleyebilir, anında sipariş verebilir, stoklarımızdan alışveriş yapabilir ve müşteri temsilcilerimiz ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz.